.

.

Boho Chic to młoda polska marka, która koncentruje się na dobrym designie i wysokiej jakości. Kochamy swobodne kroje, długie sukienki, falbanki oraz koronki.

 

Staramy się aby nasze projekty zawsze były ultra dziewczęce, subtelne i proste. Każda sukienka jest starannie wykończona oraz uszyta z wysokiej jakości materiałów ? przede wszystkim produkowanych w Polsce. Stawiamy na wszystko co naturalne, dlatego w ofercie znajdują się przede wszystkim bawełny oraz lny. Kolekcje tworzone są w małych seriach, co daje gwarancję niepowtarzalności i czyni nasze rzeczy wyjątkowymi. Każde zamówienie może zostać spersonalizowane ? zamawiając sukienkę można ją skrócić lub wydłużyć.

 

Na chwilę obecną nasza rozmiarówka zaczyna się od rozmiaru 74/80 ? dla około rocznych dziewczynek, a kończy na rozmiarze 128.

 

Sama zajmuję się projektowaniem, wykrojami oraz szyciem ? wszystko wyprodukowane jest od początku do końca w mojej pracowni. Prywatnie jestem mamą dwójki dzieci ? i to właśnie ich pojawienie się na świecie zainspirowało mnie do stworzenia Boho Chic.

0